Objednávka na splav Hrona

Všetky rezervácie na splav Hrona a platbu realizuje len Monika Kolárová emailom na vodactvo@gmail.com prípadne na tel. 0915/505 018. Emaily sú počas sezóny vybavované denne. Každá rezervácia splavu musí byť tak či tak realizovaná písomnou formou emailom. To preto, aby sme predišli neskorším nedorozumeniam. Splavy na poslednú chvíľu samozrejme rezervujeme aj telefonicky.

Ak už telefonujete, tak vás prosíme, aby ste volali v rozumnom čase. Sme firma o pár ľuďoch a v exponovaných časoch, napríklad cez víkend (ráno od 9 – 11.00 a poobede od 15 – 18.00) sme veľmi zaneprázdnení výdajom alebo preberaním lodí od rekreantov. Monika vybavuje len rezervácie na splav a platbu za splav. Nie je v jej silách každému podrobne vysvetľovať, ako prebieha splav Hrona. Všetky technické informácie sú na podstránke “Ako si spraviť splav Hrona” takže skôr ako sa rozhodnete zavolať, skúste si ju prečítať. Určite tam nájdete odpovede na vaše otázky.

NAJJEDNODUCHŠIE JE VYPLNIŤ TENTOK PREDBEŽNÝ REZERVAČNÝ FORMULÁR
Odpovieme vám v krátkom čase. Treba vyplniť všetky okienka. POZOR! Vyplnením formuláru ste si splav ešte nerezervovali. rezerváciu vám musíme potvrdiť emailom.

Pre rezerváciu splavu požadujeme zálohovú platbu.

 

Boat4u team

baner onjednavka

Ponuka práceMapa stránky | Preklady DEEN