Dvojdenný, luxusný splav Hrona

Dvojdenný alebo luxusný splav Hrona organizujeme prevažne cez víkendy. Obľúbené sú aj dvojdňovky počas týždňa pretože na vode je väčší klud a aj obsadenosť lodí je menšia. Určený je pre náročných rekreantov požadujúcich kompletný servis spojený s ubytovaním v blízkom okolí (ubytovanie nie je v cene splavu). Najvýhodnejšie je ubytovať sa v niektorých našich partnerských ubytovacích zariadeniach ale nie je to podmienka. Rekreanti počas dvoch dní splavia 40 riečnych km. Splavujeme z Nemeckej po Sliač prípadne po Zvolen. Dvojdenný, luxusný splav je určený náročným jednotlivcom alebo skupinám rekreantov a treba si ho vopred rezervovať. 

Priebeh splavu

Prvý deň začína splav v Nemeckej na našej základni za motorestom Nemecká a končí po 20 km v obci Šalková. Návrat mikrobusom do Nemeckej. Druhý deň ráno vás mikrobus z Nemeckej zavezie do Šalkovej, kde pokračuje splav po Sliač, prípadne do Zvolena. Späť mikrobusom až do Nemeckej. Za tento luxusný splav zaplatíte len 45,- €/osoba.

POZOR!!!
Pred splavom sa aj druhý deň ráno musíme stretnúť na našej základni v Nemeckej. Tu sa vystrojíme a až potom vyrazíme do Šalkovej. Po splave vás dovezieme späť do Nemeckej.


Trasa Nemecká – Sliač

  1. deň Nemecká – Šalková 20 km
  2. deň Šalková – Sliač 20 km

Cena:

  • 45,- € / osoba

Cena zahŕňa:

  • komplet vercajch na vodu (lode, pádla, pl. vesty, lodné sudy)
  • lokálnu dopravu mikrobusom (vozíme max. do 19:00)
  • rýchlokurz geniality pred splavom

Cena nezahŕňa:

  • stravu a ubytovanie
  • poistenie
  • vodáckeho sprievodcu

baner onjednavka


UBYTOVANIE

Motorest Nemecká

Ubytovanie počas splavu Hrona zabezpečujeme prostredníctvom partnerského zariadenia motorest Nemecká. Toto zariadenie slúži len pre limitované množstvo účastníkov, prípadne nemusí vyhovovať vašim požiadavkám. Od roku 2014 motorest Nemecká prevádzkuje aj Penzión Hradisko, vzdialený len 4 km.

www.motorestnemecka.sk

Penzión Hradisko

Nachádza sa nad obcou Nemecká v chatovej osade Sviniarka. Príjemný penzión so stravovaním, barom, športoviskami, navyše v čarovnom prostredí Nízkych Tatier. Vzdialený je 4 km od motorestu Nemecká. Kapacita penziónu je cca 50 miest.

www.penzionhradisko.sk

Ubytovanie rezervuje Michal Náther:


 

Preštudujte si technické informácie ešte pred splavom, predídete zbytočným prekvapeniam a nedorozumeniam. Hlavne stránku “Ako prebieha splav” a “Ako sa obliecť na splav Hrona“.

Boat4u team

baner onjednavka

Ponuka práceMapa stránky | Preklady DEEN