Dvojdenný, alebo víkendový splav Hrona

Dvojdenný alebo víkendový splav Hrona, ako už názov napovedá, organizujeme prevažne cez víkendy, na požiadanie aj cez týždeň. Určený je pre náročných rekreantov požadujúcich kompletný servis. Tento splav je iba pre rekreantov, ubytovaných v niektorom z našich partnerských ubytovacích zariadení (ak sa nedohodneme inak). V spolupráci s motorestom Nemecká a penziónom Hradisko zabezpečujeme k splavu Hrona aj ubytovanie a stravovanie. Rekreanti prichádzajú v piatok večer alebo v sobotu ráno a počas dvoch dní splavia 40 riečnych km. Splavujeme z Nemeckej po Sliač. Dvojdenný – víkendový splav je určený jednotlivcom alebo skupinám rekreantov a treba ho vopred rezervovať.

Priebeh splavu

Prvý deň začína splav v Nemeckej a končí po 20 km v obci Šalková. Návrat mikrobusom do Nemeckej (alebo na Hradisko). Druhý deň ráno vás mikrobus zavezie do Šalkovej, kde pokračuje splav po Sliač, prípadne do Zvolena. Späť mikrobusom až do Nemeckej. Za tento exkluzívny splav zaplatíte len 25,- €/osoba.


Trasa Nemecká – Sliač

  1. deň Nemecká – Šalková 20 km
  2. deň Šalková – Sliač 20 km

Cena:

  • 25,- € / osoba

Cena zahŕňa:

  • komplet vercajch na vodu (lode, pádla, pl. vesty, lodné sudy)
  • lokálnu dopravu mikrobusom
  • rýchlokurz geniality pred splavom

Cena nezahŕňa:

  • stravu a ubytovanie v motoreste Nemecká alebo penzióne Hradisko
  • poistenie
  • vodáckeho sprievodcu

baner onjednavka


UBYTOVANIE

Motorest Nemecká

Ubytovanie počas splavu Hrona zabezpečujeme prostredníctvom partnerského zariadenia motorest Nemecká. Toto zariadenie slúži len pre limitované množstvo účastníkov, prípadne nemusí vyhovovať vašim požiadavkám. Od roku 2014 motorest Nemecká prevádzkuje aj Penzión Hradisko, vzdialený len 4 km.

www.motorestnemecka.sk

Penzión Hradisko

Nachádza sa nad obcou Nemecká v chatovej osade Sviniarka. Príjemný penzión so stravovaním, barom, športoviskami, navyše v čarovnom prostredí Nízkych Tatier. Vzdialený je 4 km od motorestu Nemecká. Kapacita penziónu je cca 50 miest.

www.penzionhradisko.sk

Ubytovanie rezervuje Michal Náther:


 

Preštudujte si technické informácie ešte pred splavom, predídete zbytočným prekvapeniam a nedorozumeniam. Hlavne stránku “Ako prebieha splav” a “Ako sa obliecť na splav Hrona“.

Boat4u team

baner onjednavka

Ponuka práceMapa stránky | Preklady DEEN